Lipiec 2014

W Warszawie przy ulicy Żagańskiej 46a powstał pod patronatem najwybitniejszego autorytetu z dziedziny diabetologii prof. Ewy Pańkowskiej – INSTYTUT DIABETOLOGII. Jest to profesjonalne wysokospecjalizowane miejsce opieki medycznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Specjaliści tego instytutu mają największe w Polsce doświadczenie w leczeniu pompami insulinowymi.

Instytut patronuje nam w pracach przygotowawczych i będzie na stałe współpracował z naszym ‘Cukierkowem” Nic lepszego nie mogło nam się przydarzyć. Jesteśmy pod najlepszymi skrzydłami 🙂

Zainteresowanych zapraszamy po więcej informacji na www.instytutdiabetologii.pl

 

Mamy ogromną przyjemność podziękować Castoramie za pomoc przy remoncie. Materiały budowlane, które otrzymujemy od Castoramy, przyspieszając cały proces przygotowywania przedszkola dla dzieci. Jesienią w pięknych wnętrzach pachnących nowością, będą się bawić dzieci zarówno zdrowe jak i z cukrzycą.

Czerwiec 2014

Czerwiec 2014

Cukierkowo zyskało partnera strategicznego. Firma Novo Nordisk jest liderem w leczeniu cukrzycy, zajmuje również czołową pozycję w leczeniu hemofilii, terapii hormonem wzrostu i hormonalnej terapii zastępczej. Novo Nordisk zaangażował się w remont budynku przy Klubowej nie tylko finansowo, ale i „fizycznie”. Pracownicy firmy w każdy piątek zamieniają się w  wolontariuszy: malują płot, przekopują 4000 metrów ogrodu, by mogła w nim rosnąć piękna trawa i kwiaty a przede wszystkim stanąć plac zabaw. Dzięki wspólnemu wysiłkowi dzieci z cukrzycą już jesienią będą miały wspaniałe miejsce do rozwoju i zabawy. Wszystkim pomocnikom dziękujemy!

Czytaj dalej